Cestovní Kancelář

777 025 093

Adventní Londýn s odletem z Pardubic

 

London Eye
Londýnský advent
Londýnský advent

Adventní Londýn s návštěvou Winter Wonderlandu

5-ti denní program s odletem z Pardubic

Poznejte s námi Londýn v předvánočním čase, krásně osvícená londýnská metropole nadchne každého, bez rozdílu věku. Navštívíme nejznámější památky starobylého města a budeme mít čas i na nákupy dárků pro naše nejbližší. Vychutnejte si s námi sváteční atmosféru vánočního Londýna.

 

1.den: Odlet z Pardubic v dopoledních hodinách, přílet do Londýna (předběžně v 11:00 hod.), transfer na hotel.  V závislosti na čase příletu návštěva Britského muzea. Britské muzeum, bylo založené už v roce 1753, patří mezi nejvýznamnější muzea kultury a historie na světě. Jeho sbírka čítá přibližně 8 milionů předmětů, které pochází z období od počátku vzniku lidstva až po současnost. Mezi nejvýznamnější exempláře ve sbírce patří obrazy a kresby Tiziana, Michelangela, da Vinciho nebo Dürera, mumie královny Kleopatry, pozůstatky chrámu bohyně Artemis v Efesu nebo Rosettská deska, která pomohla rozluštit egyptské hieroglyfické písmo – vstupné zdarma.  V podvečer procházka po slavných ulicích Oxford Street či Regent Street, možnost nákupů. Návrat na hotel či posezení u piva v nedalekém pubu.

 

2.den: Po snídani přesun do centra Londýna. Prohlídka oblasti Westminster; uvidíme – nejznámější náměstí Trafalgar Square, Buckingham Palace (sídlo britské královny), ulici Whitehall se slavnou ulicí Downing Street (sídlo britského ministerského předsedy), Westminsterské opatství (místo korunovace králů), Houses of Parliament (sídlo Dolní a Horní sněmovny), hodinovou věž Big Ben.

V odpoledních hodinách návštěva Winter Wonderlandu v Hyde parku, kde se každoročně konají vánoční trhy (kolotoče, království ledových soch “Magical Ice”, obří otáčivé kolo, kluziště ..aj.) Nebo fakultativně možnost návštěvy muzea voskových figurín Madame Tussaud’s s projekcí 4D či nákupy vánočních dárku. Den zakončíme na Piccadilly Circus. Návrat na hotel, nocleh.

 

3. den: Po snídani se vydáme do centra Londýna. Prohlídka oblasti City, pevnost Tower of London (zde k vidění mimo jiné korunovační klenoty). Procházka kolem řeky Temže přes nejvíce fotografovaný most Tower Bridge, kolem lodě HMS Belfast,Shakespearova divadla The Globe, přes most pro pěší Millenium Bridge ke katedrále sv. Pavla. Poté pro zájemce, vyhlídkový let na obřím otáčivém kole London Eye s projekcí 4D. Návrat na hotel, nocleh.

 

4. den: Po snídani s průvodcem výlet na Greenwich (jízda plně automatizovaným vláčkem DLR bez řidiče). Podíváme se do Národního námořního muzea, uvidíme loď Cutty Sark, a navštívíme Královskou observatoř, kde se nachází nultý poledník(jednou nohou pak můžete stát na východní polokouli a druhou na západní). V odpoledních hodinách návštěva Národní galerie. Národní galerie byla založena v roce 1823 a obsahuje sbírku více než 2 300 obrazů z období od poloviny 13. století do roku 1900. Mezi nejvýznamnější díla patří obrazy BotticellihoBosche,VincihoMichelangelaRafaelaTiziana,  ElGrecaCaravaggiaRembrandtaRubense

GoyiCézannaMoneta nebo známé Slunečnice van Gogha vstupné zdarma.

 

5. den: Po snídani individuální volno k nákupům, např. Primark (popř. ve Stratfordu v outletovém nákupním domě, či procházka kolem olympijského stadionu)  .. odjezd na letiště v odpoledních hodinách, návrat do Pardubic.

 

Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

 

Během pobytu v Londýně budeme využívat hromadnou dopravu. Změna programu vyhrazena.

 

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje kvůli změnám cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek a tím i cena zájezdu.  

 

Změna ceny se netýká již uzavřených smluv.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10

 

Termín:   4. 12. – 8. 12. 2018

 

Cena:      13.990 Kč      Akční cena 12.990 Kč

 

Cena zahrnuje: zpáteční letenky, pojištění CK, zavazadlo dle podmínek letecké společnosti, ubytování v hotelu 2-3* se snídaní, transfer z letiště na hotel a na letiště, průvodce po celou dobu zájezdu

Cena nezahrnuje: příplatek za jednolůžkový pokoj 3000 Kč/pobyt, jízdné hromadnou dopravou 8,10 – 12,30 liber/den, komplexní cestovní pojištění 180 Kč,  individuální vstupné do památek

 

Další letecké zájezdy:

 

Madeira

 

Řím - Vatikán - Pompeje a Vesuv

 

Dubaj a Abu Dhabí

 

Skotsko - Edinburgh - Loch Ness - Rosslyn

 

Více fotografií na facebooku.  

 

Předběžná rezervace zájezdu:

  

Ve spolupráci s CK Grand Travel

 

 
Sdílet


 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.