Cestovní Kancelář

777 025 093

Provence a Francouzská riviéra, Monaco

Monacké knížectví - Monte Carlo - skalní město Eze - parfumerie Fragonard -  Nice - Cannes - Provence - Verdonský kaňon - Moustiers St. Marie

S koupáním na slavných plážích v Cannes, Nice, Monaku i u horského jezera St. Croix 

NOVINKA

Program:

Francouzská Riviéra
Monako
Francouzská Riviéra
Monako
Městečko Moustiers St. Marie

1. den:odjezd v poledních až odpoledních hodinách (Č. Třebová ve 12 hodin, Praha ve 16 hodin) směr Mnichov, Verona, Nice.    

2. den: ráno návštěva Nice, královny riviéry. Procházka po hradním vrchu, návštěva květinového trhu ve starém městě, možnost návštěvy věhlasných muzeí nebo koupání v moři, procházka po Anglické promenádě. Přejezd (zřejmě MHD) na ubytování.

3. den: po snídani výlet do Provence, projedeme kolem úchvatného Canyonu du Verdon, zastavíme na balkónech (vyhlídkách) u mostu Artuby i u jezera St. Croix. (možno se vykoupat). Navštívíme překrásné městecko Moustiers St. Marie, pod skalními štíty a věhlasnou hvězdou v oblacích, celé voňavé po Provence. Navečer návrat na pobřezí do Cannes, podíváme se na Festivalový palác, individuální koupání v moři, večeře nebo procházka malebným historickým centrem.

4. den: po snídani vyjedeme vysoko nad Monako, návštěva parfumerie Fragonard v malebném městečku Eze. Kolem poledne příjezd do Monaka. Po společné procházce kolem významných památek jako je knížecí palác si mohou zájemci navštívit např. Oceánografické muzeum, projít si celou trasu závodu F1, nebo se vykoupat v moři. či dojít na večeři. Odjezd v pozdních večerních hodinách zpět do ČR. 

5. den: návrat v odpoledních hodinách. 

 

Celý zájezd lze obohatit o návštěvu Provence - Pont du Gard, Avignon, Arles...

Termín:    dle dohody

Cena:  5.990,- Kč     

Cena zahrnuje:  dopravu autobusem vč. vjezdů, 2x ubytování ve třílůžkovém pokoji s vl. příslušentvím (hotel Premiere Classe Nice, nedaleko letiště a moře), služby průvodce, pojištění CK proti  úpadku.

 

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh Allianz,  snídaně (2 x snídaně 440 Kč/osoba), vstupy a jízdné v Monaku (30 €). 

 

Příplatek za dvoulůžkový pokoj 600 Kč/osobu/2 noci.

Odjezdová místa: dle dohody (cena je kalkulována na 2 odjezdová místa z východních Čech).
Na 21 platících osob 1 místo zdarma, pro školy na 14 platících 1 místo pro pedagoga zdarma. 
Cena je počítána na 42 - 46 osob, při včasné dohodě lze autobus doobsadit. 
Všechny programy lze pro skupiny upravit dle přání. 
Pro skupiny lze uskutečnit také všechny programy z hlavní nabídky za výhodnější ceny. 
Další poznávací zájezdy:
Předběžná rezervace zájezdu:


Sdílet


 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.