Cestovní Kancelář

777 025 093

Holandsko - květinové korzo, hráze a Amsterodam 2019

Amsterodam - Bad Scheveningen - Euromast - Rotterdam - Volendam - park Keukenhof - květinové korzo

Květinový park Keukenhof
Květinový park Keukenhof
Květinový park Keukenhof
Větrné mlýny Holandsko
Holandské dřeváky
Květinový park Keukenhof
Květinové korzo Holandsko

Program:

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách (Pardubice okolo 18. hodiny), noční přejezd přes SRN (Lipsko, Braunschweig, Osnabrück).
2. den: V ranních hod. příjezd do květinového parku KEUKENHOF poblíž Lisse, návštěva rozkvetlého parku, pole tulipánů, odpoledne - květinové korzo, kdy překrásné květinové vozy projíždí mezi městečky. Odjezd na ubytování, nocleh.
3. den: Po snídani odjezd do města ROTTERDAM - 3. největší přístav světa, prohlídka města (kubisky, chrám sv. Vavřince), projížďka lodí pro přístavu, návštěva věže Euromast - vysoká 185 m, kombinací výtahů vyjedeme až na vrchol s krásným výhledem na přístav a moře a půl Holandska. Přejezd do městečka DELFT - prohlídka typického holandského městečka, návštěva manufaktury na výrobu Delftské fajance. Přejezd k Severnímu moři do lázeňského městečka BAD SCHEVENINGEN. Návrat na ubytování, nocleh.
4. den: Po snídani odjezd na návštěvu sýrárny u Volendamu, spojená s informací o výrobě holandského sýra, s jeho ochutnávkou a s možným nákupem za přijatelné ceny. Vesnička VOLENDAM – krátká prohlídka. AMSTERDAM – diamant museum, procházka městem, opera, bleší trh, náměstí Dam, plavba lodí po kanálech, individuální prohlídka muzeí dle vlastního výběru - Říšské museum nebo museum Vincenta van Gogha,... V pozdních nočních hodinách odjezd do ČR.
5. den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Termín: 12.–16. 4. 2019

Číslo zájezdu: 12042019

Cena: 7 190 Kč

Cena FM: 6 687 Kč

Cena zahrnuje:

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací;

- 2x ubytování se snídaní v hotelu s vlastním sociálním zařízením ve dvoulůžkových pokojích;

- služby průvodce.

 

Cena nezahrnuje:

- kompletní pojištění á 165 Kč/os.;

- vstupy (doporučujeme cca 60 €), loďky, jízenky;

- jednolůžkový pokoj 2 850 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit do dvoulůžkového pokoje).

 

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení. 

 

Odjezdová místa: Brno, Svitavy, Pardubice, Hradec Králové, Praha.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

 

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Ve spolupráci s CK KO-TOUR.

 

Více FOTOGRAFIÍ NA FACEBOOKU. 

 

Předběžná rezervace zájezdu: 
Sdílet


 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.