fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Advent na zámku Hluboká a v Českém Krumlově

 

 

 

Program:  

Odjezd z Č. Třebové okolo 5. hodiny ranní směr Pardubice, Havlíčkův Brod.

Ráno příjezd do Hluboké nad Vltavou, prohlídka interiérů pohádkového zámku ve stylu tudorovské gotiky (zimní trasa), z vyhlídky se podíváme i na místo, kde byl sťat Záviš z Falkenšteina.

Odtud přejedeme do turistického a kulturního centra jižních Čech - do Českého Krumlova. Toto město nad Vltavou je zapsáno na seznamu UNESCO a nabízí množství pamětihodnosti, které určitě stojí za návštěvu. Projdeme Vnitřní město i Latrán, kouzelné uličky s vánoční výzdobou. Plánované v tento čas jsou i adventní trhy.

Zámek Český Krumlov, je po Pražském hradě druhý nejrozsáhlejší zámecký areál v ČR a výhledy na meandry Vltavy jsou jedinečné. Návrat okolo 23 hodiny.

 

Omezení či zrušení některých programů není důvodem ke zrušení zájezdu, je důvodem ke změně programu. 

Termíny:  18. 12. 2021 (sobota)                                     OBJEDNÁVKA

Zájezd objednejte, vyřešíme smlouvu. Platbu provedete až Vás vyzveme koncem října/ začátkem listopadu. Až bude jisté, že zájezd odjedeme bez větších restrikcí. 

NEPLAŤTE, ale OBJEDNÁVEJTE, potřebujeme mít  přehled o co je závazně zájem aby se zájezd mohl uskutečnit.  

Cena:  990 Kč      

Cena zahrnuje:

- dopravu;

- průvodce;

- vjezdy.

  

Cena nezahrnuje:

- vstupné (zámek Hluboká 200 Kč).

 

Čas bude přizpůsoben trase, provozu a podmínkám. S odchylkou odjezdu i návratu až o 2 hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3-4,5 hodinách jízdy 15-45 minut dle potřeb řidiče.

  

Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen. Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl nebo Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Havlíčkův Brod.

 

 

Informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu rádi podáme individuálně.

 

Více fotografií na FACEBOOKU.

    

Kompletní nabídka adventů

 

Zájezd pořádá Cestovní kancelář ČiLe s.r.o. IČ 065 63 431.