fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Advent ve Valašském muzeu v přírodě, Libušín a výrobna svíček

 

 

 

Program: 

Odjezd z Č.Třebové okolo 7. hodiny ranní. Dopoledne prohlídka rodinné výrobny svíček UNIPAR, která vyrábí i mnohé luxusní a kvalitní svíčky (prohlídka cca 20 min.) poté možnost nákupu. Obdivovat budeme také ohromný adventní svícen a krásnou vánoční výzdobu.

Přejezd do Valašského muzea v přírodě, kde by měl probíhat Vánoční jarmark ve Valašské dědině a Dřevěném městečku. Zde strávíme odpoledne procházkou adventně vyzdobeného skanzenu.

Navečer výjezd na Pustevny, kde navštívíme nově zrekonstruovanou dřevěnou restauraci Libušín, s možností dát si něco k jídlu a prohlédnout tuto Národní kulturní památku, která vstala letos z popela. 

Návrat okolo 22 hodiny.

 

Omezení či zrušení některých programů není důvodem ke zrušení zájezdu, je důvodem ke změně programu. 

Termín: 12. 12. 2021 (neděle)                                        OBJEDNÁVKA

Cena:  690 Kč        

Zájezd objednejte, vyřešíme smlouvu. Platbu provedete až Vás vyzveme koncem října/ začátkem listopadu. Až bude jisté, že zájezd odjedeme bez větších restrikcí. 

NEPLAŤTE, ale OBJEDNÁVEJTE, potřebujeme mít  přehled o co je závazně zájem aby se zájezd mohl uskutečnit.  

 

 Cena zahrnuje:

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací;

- průvodce;

- rezervaci do výrobny svíček;

- výjezd na Pustevny.

 

Cena nezahrnuje:

- ostatní vstupy (Valašské muzeum v přírodě cca 200 Kč);

- konzumace.

 

Odjezdová místa:  Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Vysoké Mýto, Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Moravská Třebová,  Mohelnice, Olomouc.

 

Čas bude přizpůsoben trase, provozu a podmínkám. S odchylkou odjezdu i návratu až o 2 hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3-4,5 hodinách jízdy 15-45 minut dle potřeb řidiče.

Orientační výše vstupů dle programu, vstupy závisí na okolnostech vč. počasí. Zákazník nemusí absolvovat vstupy, vybere si dle svého uvážení.

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v anglickém jazyce. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

  

Informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu rádi podáme individuálně. 

 

Více fotografií na FACEBOOKU.

      

Zájezd pořádá Cestovní kancelář ČiLe s.r.o. IČ 065 63 431.