fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Hallstatt a jezero Wolfgangsee

Jezero Traunsee - Bad Ischl - Hallstatt - hora Salzberg -  jezero Wolfgangsee - St. Wolfgang - Strobl 

Wolfgangsee - advent
Wolfgangsee - advent
Wolfgangsee - advent
Wolfgangsee - advent
Hallstatt - advent
St. Wolfgang advent

Program: Odjezd z Č. Třebové okolo půlnoci, pojedeme vyhlídkovou silnicí podél jezera Traunsee, přes Bad Ischl - krátká zastávka u císařské vily, do Hallstattu (UNESCO), kde za krásného počasí zájemci mohou vyjet panoramatickou lanovkou 360 m vysoko nad jezero a střechy Hallstattu (18 €), na  úžasné výhledy a sky walk. Po té si prohlédneme nejkrásnější rakouské městečko při procházce, jeho kostnici i úzké prastaré uličky.

BONUS: Letos by v Hallstattu nemělo být plno turistů z východních zemí, návštěva by mohla být velmi příjemná.  

Odpoledne přejedeme k jezeru Wolfgangsee – cesta okolo překrásného Alpského jezera do St.Wolfgangu, kde se konají romantické adventní trhy, kde můžeme ochutnat tradiční rakouské speciality.

Čeká nás plavba po jezeře mezi St. Wolfgangem a Stroblem (9 €).  Strobl je také překrásně adventně vyzdoben, vč. jesliček. Jezero je vánočně vyzdobeno, například i 19 m vysokou plovoucí lucernou. Návrat zpět do ČR cca ve 2 hodiny ráno dalšího dne.

 

Omezení či zrušení některých programů není důvodem ke zrušení zájezdu, je důvodem ke změně programu. 

Termín: 4. 12. 2021 (sobota)                               OBJEDNÁVKA

Cena: 1 490 Kč         

Zájezd objednejte, vyřešíme smlouvu. Platbu provedete až Vás vyzveme koncem října/ začátkem listopadu. Až bude jisté, že zájezd odjedeme bez větších restrikcí. 

NEPLAŤTE, ale OBJEDNÁVEJTE, potřebujeme mít  přehled o co je závazně zájem aby se zájezd mohl uskutečnit. 

 

Cena zahrnuje:
- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- služby průvodce;

- potřebné vjezdy, poplatky a daně.

 

Cena nezahrnuje:
- pojištění léčebných výloh Allianz pojišťovny, a. s. (42 Kč dospělý, 21 Kč dítě do 15 let, 84 Kč senior nad 70 let);
- vstupné.

 

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

 

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl nebo Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady (OMV), Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice; 

Pro skupiny od 8 osob odjezdové místo dle dohody.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich akcí určuje doprovod průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či akce nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti akce pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Více fotografií na FACEBOOKU.

     

Kompetní nabídka adventů

 

Zájezd pořádá Cestovní kancelář ČiLe s.r.o. IČ 065 63 431.