fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Vratislav (Wroclaw) - město sta mostů a věží s nákupy

Adventní zájezd do jednoho z nejstarších a nejkrásnějších polských měst Wroclaw, česky Vratislav. Možnost nákupů ve zdejších obchodních centrech. 

Wroclaw
Advent ve Wroclawi
Advent ve Wroclawi
Wroclaw
Wroclaw
Advent ve Wroclawi
Wroclaw - město trpaslíků
Budete mít možnost nákupů nákupů za přijatelné ceny na kouzelných vánočních trzích či v četných obchodních domech. Procházky po krásně opraveném centru, podél kanálů Odry a mezi kostely jsou nezapomenutelné. 

Program: odjezd v časných ranních hodinách směr Hradec Králové. Adventní den strávíte v krásně vyzdobené Wroclawi, přezdívané městem sta mostů nebo také Benátky severu. Dýchne na Vás pravá vánoční atmosféra, můžete ochutnat polské gastronomické speciality, čokoládové perníčky, pečené kaštany nebo si dát sklenku svařeného vína či vánočního punče a kochat se vánoční výzdobou se spoustou barevných světel.

Průvodce se s Vámi projde starým městem a ukáže Vám nejznámější památky tohoto historického města jako Tumský ostrov, krásný Rynek, či budovu Ossolinea a University. Navíc budeme hledat celý den trpaslíky (čímž se úžasně zabaví i děti...). 

Navečer odjezd zpět do ČR, návrat v pozdních večerních hodinách, Č. Třebová mezi 22 - 23 hodinou.

 

Omezení či zrušení některých programů není důvodem ke zrušení zájezdu, je důvodem ke změně programu. 

Termín: 14.12. 2021 (úterý)                                     OBJEDNÁVKA

Cena:  890 Kč      

Zájezd objednejte, vyřešíme smlouvu. Platbu provedete až Vás vyzveme koncem října/ začátkem listopadu. Až bude jisté, že zájezd odjedeme bez větších restrikcí. 

NEPLAŤTE, ale OBJEDNÁVEJTE, potřebujeme mít  přehled o co je závazně zájem aby se zájezd mohl uskutečnit. 

 

Cena zahrnuje:

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací;

- průvodce;

- vjezdy a povinné poplatky.

 

Plánovaný čas odjezdu z České Třebové okolo 4.30 hod. čas návratu cca ve 23.00.

Čas bude přizpůsoben trase, provozu a podmínkám. S odchylkou odjezdu i návratu až o 2 hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3-4,5 hodinách jízdy 15-45 minut dle potřeb řidiče.

 

Cena nezahrnuje:

pojištění léčebných výloh Allianz (dospělý 42 Kč/os./den, dítě do 15 let 21 Kč, senior nad 70 let 84 Kč);

- vstupné.

 

Orientační výše vstupů dle programu, vstupy závisí na okolnostech vč. počasí. Zákazník nemusí absolvovat vstupy, vybere si dle svého uvážení.

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v anglickém jazyce. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Odjezdová místa: Česká Třebová, Litomyšl nebo Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Jaroměř, Česká Skalice, Náchod.

Pro skupiny od 8 osob odjezdové místo dle dohody. 

 

Informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu rádi podáme individuálně. 

Více fotografií na FACEBOOKU.

 

 

Kompetní nabídka adventů

    

Zájezd pořádá Cestovní kancelář ČiLe s.r.o. IČ 065 63 431.