fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Budapešť a Tropicárium

Budínský hrad - Rybářská bašta - Chrám sv. Matyáše - Královský palác - Městský park- Széchényiho termální lázně - Tropicárium

 Budapešť - Maďarsko
 Budapešť - Maďarsko - Parlament
 Budapešť - Tropicárium
 Budapešť - Tropicárium
 Budapešť - sv. Štěpán
 Budapešť - lanovka - Budín
 Budapešť - Tropicárium

Program:  Odjezd v časných ranních hodinách (Česká Třebová okolo 4 hodiny).  Dopoledne prohlídka města s průvodcem - Budínský hrad, Rybářská bašta s krásnou vyhlídkou na město, chrám sv. Matyáše (1500 HUF), královský palác, řetězový most, parlament

Odpoledne přejedeme metrem (technická památka - 350 HUF) a navštívíme Městský park,  zde je možno navštívit různá muzea a galerie, např. galerii moderního umění,muzeum dopravy, městskou ZOO a botanickou zahradu, nebo Széchényiho termální lázně ( venkovní i vnitřní termální bazény, sedací lázně, vířivky,  apod.) – vstup na 2 hod za cca 5700 HUF. 

Na závěr, navštívíme Tropicarium, kde uvidíme akvárium se žraloky, menšími i většími rybami a spoustu dalších živočichů (2700 HUF). Kdo nebude chtít do Tropicaria, bude mít možnost nákupů v sousedním nákupním centru. Odjezd z Budapešti ve večerních hodinách. Návrat po půlnoci. Česká Třebová okolo 1 hodiny.

Termín: 19. 10. 2019
číslo zájezdu 19102019
Cena: 1 190 Kč     CENA LM: 1 090 Kč

Cena zahrnuje:
- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- služby průvodce.

 

Cena nezahrnuje:
- pojištění léčebných Allianz pojišťovny, a. s. (42 Kč dospělý, 21 Kč dítě do 15 let, 84 Kč senior nad 70 let);
- vstupy viz program.

 

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení. Vstupenky a jízdenky budou zajištěny předem, aby odpadly dlouhé čekací doby.

 

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Lanškroun, Svitavy, Letovice, Brno, Mikulov;
+ 300 Kč: Hradec Králové, Pardubice, Holice/Chrudim, Vysoké Mýto. 

 

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče. 

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich akcí určuje doprovod průvodce, který může být klientům nápomocen. Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či akce nemusí uskutečnit. 

 

Pro informace o vhodnosti akce pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář. 

 

Akci pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

 

VÍCE FOTOGRAFIÍ NA FACEBOOKU. 

 

POBYTY S VÝLETY

 

Předběžná rezervace zájezdu:

Powered by BreezingForms