774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Madeira a festival ohňostrojů

Portugalský ostrovní ráj v Atlantiku s výlety a českým průvodcem v ceně zájezdu.

Barevné madeirské domky
Portugalský ostrov Madeira
Ostrovní ráj Madeira
Madeira pobřeží
Madeira
Madeira
Madeira - jízda v proutěných saních
Madeira

Program

1. den: Přílet na Madeiru, ubytování v hotelu, informační schůzka.

2. den: Po snídani možnost relaxace, koupání či individuální návštěvy hlavního města Funchalu. Ve večerních hodinách začíná ohňostroj doplněný hudbou a různými efekty.

3. den: Po snídani celodenní výlet na východ ostrova. Naše cesta začne ve vesnici Camacha s manufakturou proutěného nábytku. Zastavíme na třetím nejvyšším vrcholu ostrova Pico do Arieiro, který dosahuje výšky 1818 metrů. Po prohlídce několika nádrží pstruží farmy Ribeiro Frio se vydáme pěšky na krátkou levádu (snadná chůze), která je ukončena nádhernými vyhlídkami na okolní hory. Po obědě (individuálně) přejezd do města Santana, kde se seznámíme s typickými barevnými madeirskými domky ve tvaru písmene A, můžeme nakouknout i do jejich interiérů. Cesta zpět do hotelu se zastavíme na vyhlídce Ponta do Rosto, kde v případě příznivého počasí budeme mít možnost se kochat dechberoucími údolími a krásu Madeiry.

4. den: Po snídani vyrazíme poznávat hlavní město Madeiry Funchal. Projdeme kolem sochy Sissi, zahrad regionální vlády, Parku Santana Catarina, Sochy Kryštofa Kolumba, divadla Baltazar Dias. Pokračovat budeme ke katedrále , která vznikla jako první portugalská katedrála mimo pevninu.Ve sklípku ochutnáme výborné madeirské víno a dozvíme se vše o jeho vzniku. Nevynecháme ani proslulou tržnici Mercado dos Lavradores, kde se necháme unést barvou i vůní pro nás neznámých druhů ovoce. Den zakončíme na kopci nad Funchalem, zvaném Monte. Tady můžete obdivovat elegantní barokní průčelí kostela Nossa Senhora do Monte, v němž našel místo svého posledního odpočinku poslední rakouský císař a český král Karel I. Nikdo by neměl vynechat ani místní tropické zahrady s květinovými tunely, vodopády, můstky, fontánami či jeskyněmi, ztracenými v záplavě lokálních i tropických rostlin. Jen pro odvážlivce je pak určená nezapomenutelná jízda v proutěných sáních. Dva kilometry dlouhý sjezd si budete jistě pamatovat po zbytek života.

5. den: Individuální program, relaxace. Možnost dalších fakultativních výletů dle zájmu: pozorovnání delfínů a velryb, pěší výlet po některé z levád, výlet na sousední ostrov Porto Santo, atd.

6. den: Po snídani celodenní výlet do centrálního masivu a na západ ostrova. Po snídani vyrazíme do rybářské zátoky v Camara de Lobos. Leží v romantickém zálivu ohraničeném lávovými skálami a kouzlu tohoto místa podlehl i sir Winston Churchill, který zde pobýval a maloval v zimě 1950. Pokračovat budeme vyhlídkou z druhého nejstrmějšího útesu světa Cabo Girão a Ribeira Brava. Program bude pokračovat na Véu da Noiva, kde spatříme úchvatný vodopád. Výlet zakončíme v nejzápadnějším městě Madeiry Porto Moniz. Tady je možné se vykoupat v přírodních jezírcích v čedičových skalách, ale také jen tak koukat na nekonečnou modř Atlantiku či v místní restauraci ochutnat madeirskou specialitu, rybu zvanou tkaničnice.

7. den: Individuální program, relaxace. Možnost dalších fakultativních výletů dle zájmu: pozorovnání delfínů a velryb, pěší výlet po některé z levád, výlet na sousední ostrov Porto Santo, atd.

8. den: Individuální volno (dle času odletu) transfer na letiště, návrat do Prahy.

Termín: 14.–21. 6. 2019
Cena: 22 990 Kč / AKČNÍ CENA 19 990 Kč

Cena zahrnuje:
- zpáteční letenky;
- 1x kabinové zavazadlo dle podmínek dané letecké společnosti;
- ubytování v hotelu 3* s bazénem;

- snídaně;

- transfer letiště – hotel – letiště;

- výlety 3.,4. a 6. den;
- průvodce;
- pojištění CK.

 

Cena nezahrnuje:

- komplexní cestovní pojištění;
- individuální vstupné do památek;
- pobytovou taxu;
- obědy během výletů 3x 14 euro;
- fakultativní výlety.

 

Předběžné ceny vstupného a jízdného: lanovka do čtvrti Monte cca 12 euro, Tropická zahrada cca 13 euro, jízda na saních 30 euro/sáňky, koupaliště Porto Moniz cca 2 eura, případné jízdné.

 

Podmínky pro vstup občana ČR na území Madeiry: INFO ZDE

 

Změna programu v důsledku nečekaných nebo nepředvídatelných okolností ve městě a během výletů vyhrazena. Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

 

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje kvůli změnám cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek a tím i cena zájezdu. Proto neváhejte a kupte si zájezd včas. Změna ceny se netýká již uzavřených smluv.

 

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10

 

Ve spolupráci s CK Grand travel.

 

Více FOTOGRAFIÍ NA FACEBOOKU. 

 

Další letecké zájezdy:

 

S.A.E. - Dubaj + Abu Dhabi

 

Londýn a Hampton Court

 

Londýn a Windsor letecky z Pardubic

 

Londýn v období Halloweenu

 

Madeira a slavnosti vína

 

Malta a Gozo - perla uprostřed Středozemního moře

 

New York

 

Petrohrad a Petrodvorec s návštěvou Jantarové komnaty

 

Itálie - Řím - Vatikán - Pompeje - Vesuv

 

Jedinečný Řím a Vatikán

 

Skotsko - Edinburgh - Loch Ness - Rosslyn

 

 

Předběžná rezervace zájezdu:

Powered by BreezingForms

 

 

Madeira
Madeira
Kategorie: