774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Za krásami rozkvetlých Alp

 

Bodamské jezero
Mainau
Lünersee
Alpské údolí
Alpy
Lünersee
Vaduz
Bodamské jezero

ubytování

Květinový ostrov Mainau – Kostnice – Bodamské jezero – Lichtenštejnsko – Vaduz – Innsbruck – Vorarlbersko – Montafon – Lünersee – vysokohorská silnice Silvretta – Piz Buin – sedlo Bielerhöhe - Schesaplana – Galtür – Ischgl – Silvretta Stausee – Rätikon – Appenzell – Säntis – Ebenalp – Wildkirchli-Äscher – Inntal - Bludenz

Čtyři země během šesti dnů: Švýcarsko – Rakousko – Lichtenštejnsko – Německo
Pohodový pobyt s výlety.
Luxusní hotel s wellness a výbornou kuchyní
Silvretta Classic Oldtimer Rallye Montafon 2019

Program:
1. den: Odjezd v pozdních večerních hodinách (Česká Třebová okolo 20.00) směrem Praha, Mnichov, Bregenz.
2. den: Časně ráno příjezd na trojmezí tří zemí (Švýcarsko, Německo, Rakousko) k jednomu z největších předalpských jezer Bodamskému jezeru, návštěva květinového ostrova Mainau, v době květu růží a mučenek, návštěva rozária, pavilonu motýlů a překrásných jezerních zahrad.
Přejezd do Kostnice, krásného starého města na břehu jezera i pamětního místa, kde byl upálen mistr Jan Hus a jeho přítel Jeroným Pražský. Procházka starým městem, na nábřeží i k Husovu kameni.
Odjezd na ubytování do hotelu do městečka Gortipohl přímo na úpatí vysokohorské silnice Silvretta-Hochalpenstraße v kouzelném údolí Montafon, večeře.
3. den: Po snídani výlet do sousedního údolí Brandnertal, odkud vyjedeme lanovkou k jezeru Lünersee (1 970 m n. m.) v úchvatné horské krajině pod majestátní ledovcový masiv Schesaplana (2965 m n. m.) na hranicích se Švýcarskem a Lichtenštejnskem. Nabízí se pohodová (2 hod. dlouhá) procházka přes rozkvetlé louky a potoky kolem jezera s výhledy na pohoří Rätikon

Návštěva čokoládovny Milka Lädele v Bludenzu, kde lze výhodně nakoupit čokoládu ze široké nabídky tovární prodejny. Odpoledne návrat do hotelu, večeře.
4. den: Po snídani výlet do švýcarského Appenzellu a do Lichtenštejnska. Dopoledne vyjedeme lanovkou na vrch Ebenalp, odkud se budeme kochat překrásnými výhledy na jedinečně zvrásněný Säntis (2 505 m n. m.). Procházka ke slavnému hostinci Wildkirchli-Äscher, který je schovaný pod skálou a na ni nalepený. Navštívíme i prehistorickou jeskyni a obydlí poustevníka.

Cestou zpět zastavíme ve Vaduzu, v hlavním městě Lichtenštejnského knížectví, zájemci vyšplhají až ke knížecímu hradu, ostatní se projdou po městě. Návrat na ubytování na večeři.
V tento den začínají kolem hotelu jezdit desítky naleštěných veteránů (včetně klenotů značky ŠKODA) v rámci Silvretta Classic Oldtimer Rallye Montafon 2019. Tři dny budou dle programu projíždět kolem hotelu na start či dojíždět do cíle v konci údolí v Partenenu či Gortipohlu .
5. den: Volný den určený k turistice po blízkém okolí hotelu, který leží v překrásném údolí Montafon. Čas lze využít i ke koupání v oblíbených místních letních lázních, případně k relaxaci v hotelovém wellness či sledování veteránů (v závislosti na programu rallye).
V případě zájmu je možné ráno zorganizovat vyjížďku s procházkou na alpský Alm, kde lze za příplatek uspořádat v čase oběda grilování (9 €). Zpravidla se jedná o příjemnou akci uvolněnou atmosférou ve zcela nedotčené přírodě přísně chráněné oblasti, plné motýlů a pasoucích se stád. Večeře.
6. den: Ráno vyklizení pokojů. Poté vystoupáme vysokohorskou panoramatickou silnicí Silvretta-Hochalpenstraße k přehradnímu jezeru Silvretta-Stausee, které si turisté obejdou. Ostatní budou obdivovat gigantickou přehradu a užívat si nádherných výhledů, např. na Piz Buin (3 312 m n. m.) v sedle Bielerhöhe, a loučit se s překrásnou nedotčenou horskou skupinou Silvrettagruppe.
Přes letoviska Ischgl a Galtür sjedeme do mohutného údolí Inntal a odpoledne navštívíme jedno z nekrásnějších alpských měst Innsbruck, s „nejkrásnějším náměstím na světě" se zlatou stříškou, na pozadí s masívem Nordkette. Procházka města s průvodcem, večer krátké volno ve městě a odjezd zpět do ČR.
7. den: Návrat do ČR v nočních až časných ranních hodinách (Česká Třebová okolo 4.00), další dle trasy.

Termín: 1.–7. 7. 2019 (pondělí až neděle), číslo zájezdu: 1072019
Cena: 9 990 Kč
Jarní AKCE: 9 490 Kč

Slevy na děti do 15 let se 2 platícími na pokoji: 3 000 Kč

Cena zahrnuje:

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně uvedených výletů, vjezdů a parkovného;
- 4x ubytování ve **** hotelu Silvretta v alpském městečku Gortipohl v údolí Montafon;
- 4x snídani (formou bohatého snídaňového bufetu);
- 3x večeři (výborná kuchyně, převážně čtyřchodové menu včetně salátového bufet);
- 1x tradiční místní večeři;

- výlety uvedené v programu
- využití hotelové relaxační zóny (sauny, páry, venkovní bazén)
- služby průvodce;
- pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let;
- pobytové taxy (2 €/os./noc, nutno platit na místě);
- příplatek za jednolůžkový pokoj 1 500 Kč, (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- vstupné a lanovky (asi 40 € + 25 CHF).

 

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

 

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Plzeň;

+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Chrudim, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.
+ 400 Kč/os.: Náchod, Česká Skalice, Nové Město nad Metují, Opočno, Dobruška, Červený Kostelec, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Havlíčkův Brod, Moravská Třebová, Hlinsko, Polička, Rychnov nad Kněžnou, Chlumec nad Cidlinou, Přelouč.

 

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.
Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

 

Více fotografií na FACEBOOKU.

 

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

 

JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

 

Další doporučené pobyty s výlety:

 

Léto u alpského jezera Lago di Garda

 

Pohoda u Balatonu

 

Pohodová dovolená pod štíty Dolomit

 

Chorvatsko - Plitvice a koupání v moři

 

Slovinskem od Alp až k moři

 

Termály Velký Meder autobusem

 

Předběžná rezervace zájezdu:

Powered by BreezingForms

 

 

 

AppenzellAppenzell

 

 

 
Kategorie: