fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Ze Slovácka na Hanou

 

 
 
 
 
 
 

NOVINKA - pobyt ve wellness hotelu v Kostelci u Zlína. Vhodné i pro děti - koupaliště. 

Kroměříž - Lázně Kostelec u Zlína -  ZOO Lešná - Zlín - Lukov - Vizovice - Luhačovice - Baťův kanál - Strážnice - Velehrad - Buchlov 

Program:
1. den: Odjezd, Česká Třebová okolo 7. hodiny ranní směrem na Olomouc a Kroměříž. 

První cíl bude Kroměříž, procházka s průvodcem, osobní volno k návštěvě Květné zahradyPodzámecké zahrady či Arcibiskupského zámku a sklepů. Obě zahrady byli pro svoji nádheru zapsány na seznam světového dědictví UNESCO.

Odpolední příjezd do Lázní Kostelec u Zlína, ubytování ve wellness hotelu s vyhřívaným venkovním bazénem. Možnost koupání či wellness, večeře. 

2. den:  Snídaně a volný den, který využijeme k poznávání v okolí hotelu, kde vede mnoho turistických a cyklistických cest, každý si vybere dle svých možností, lze také relaxovat v hotelu a koupat se. 2 km se nachází ZOO Lešná,  jedna z nejhezčích ZOO zemi založená již roku 1929 hrabětem J Seilernem. V současné době má ZOO přibližně 42 ha a chová kolem 220 druhů zvířat.

3 km od Kostelce se nachází město Zlín, kam je také možný individuální výlet. V docházkové vzdálenosti je i zřícenina hradu Lukov. Večeře. 

3. den:  Snídaně, půldenní výlet na Valašsko. Čeká hlavní město „Valašského království“ Vizovice, ležící na úpatí Vizovických vrchů  V historickém vizovickém zámku je bohatá sbírka obrazů převážně holandských mistrů a sbírka grafiky.
Zámecká čokoládovna Vizovice - prodejnu najdete v předzámčí zámku nabízí čokoládové speciality, čokoládové pralinky a figurky, horkou čokoládu různých příchutí. Návštěva destilérky Rudolf Jelínek - exkurze s degustací pálenek a možností zakoupit lihoviny v podnikové prodejně.

Nejslavnější moravské lázně Luhačovice - procházka parkem a městem a krásnou kolonádou, návrat na hotel, koupání, večeře. 

4. den: Snídaně a výlet do Veselí nad Moravou, kde se nalodíme a poplujeme úsek po technické památce - Baťově kanálu.  Baťův kanál neboli Průplav Otrokovice-Rohatec je historická vodní cesta vybudovaná před druhou světovou válkou v délce 52 km.

Zastávka ve Strážnici, kde si prohlédneme lidovou architekturu, návrat na hotel, koupání, večeře.  

5. den: Po snídani vyklidíme pokoje, a vydáme se na cestu zpět. Čeká nás Velehrad, jedno z nejvýznamnějších poutních míst v zemi. Bazilika Nanebevzetí Panny Maria a svatého Cyrila a Metoděje. 

Hrad Buchlov, majestátní ochraně východní hranice, možnost prohlídky hradu (gotické a renesanční prostory)

Návrat ve večerních hodinách, Česká Třebová okolo 19. hodiny.

 

Program je orientační, bude přizpůsobován počasí a okolnostem.

 
Termín: 03. – 07. 07. 2021 (sobota - středa - svátky)  OBJEDNÁVKA

Cena: 6 290 Kč                  

Dítě se do 11,99 let sleva 1600 Kč.

Děti do 17.99 slevu 800 Kč.

 

Cena zahrnuje:
- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací;
- všechny autobusové výlety uvedené v programu;
- 4x ubytování ve 2 lůžkovém pokoji s příslušenstvím  *** hotelu, možnost přistýlky;

- 4x snídani (formou bufetového stolu);

- 4x večeři (výběr ze 4 jídel);

- pobytové taxy;
- služby průvodce;
- pojištění CK proti úpadku.

 
Cena nezahrnuje: 
- vstupné do památek;

- příplatek za jednolůžkový pokoj - 3 900 Kč.

 

Klient nemusí absolvovat všechny výlety, program si každý přizpůsobí svým možnostem a zájmům.


Ubytování je zajištěno v SPA @ GOLF RESORT Lázně Kostelec u Zlína: hotel  nabízí: léčebné procedury, restaurace, dětský koutek, taneční večery a oldies disco – v hotelové kavárně, letní koupaliště s vyhřívanou vodou 28 st., brouzdaliště,  Finská sauna, 9ti jamkové golfové hřiště a další sportoviště,  cyklostezka Zlín – Lázně Kostelec – ZOO Lešná – Lukov je dlouhá cca 10 km, prochází lázeňským areálem, in-line bruslení – na přilehlé cyklostezce ( stezka je téměř po rovince),  táboráky,  houbaření – les 50 m od hotelu.

Pokoje mají vlastní příslušenství, jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, připojení na wi-fi a lednicí. 

 

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Moravská Třebová, Mohelnice, Olomouc.

+300 Kč: Pardubice, Chrudim, Hradec Králové, Holice, Vamberk, Žamberk, Třebechovice, Týniště n. O., Kostelec n. O. Na klienty jedoucí rychlíkem z Prahy, Kolína a Pardubic můžeme počkat u nádraží v Č. Třebové. 


Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy. 

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se, prosím, obraťte na cestovní kancelář.

 

Zájezd pořádá Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

 

Podobný pobytový zájezd:

Chodsko a Šumava

Velký Meder

Nejkrásnější místa slovenských hor

Českosaské Švýcarsko

  

Další zájezdy:

POBYTOVÉ ZÁJEZDY

JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

 

Více fotografií na FACEBOOKU.