fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Termály Velký Meder autobusem

Termální lázně Velký Meder
slovenské termální lázně s autobusovou dopravou

Apartmány

Apartmány

Apartmány

Apartmány

Apartmány

Velký Meder

Velký Meder

Program:
1. den: odjezd v časných ranních hodinách (Česká Třebová okolo 9.00) směr Brno. Odpoledne příjezd do Velkého Mederu, ubytování. Možnost jít se vykoupat zhruba na 4 hodiny do termálních lázní (10 €). 
2.–4. den: Individuální volno s možností koupání v nedalekém Aquaparku (otevřeno 9.00–21.00) s možností zlevněných vstupů (černý náramek), 2 vstupy denně, viz www.thermalcorvinus.sk.

Možnost fakultativního výletu - Gabčíkovo. 
5. den: Ráno opuštění ubytování do 10.00, možnost koupání do asi 13.00. Poté odjezd směrem do ČR, návrat ve večerních hodinách (Česká Třebová okolo 18.00). 

Termín:  15. 9. - 19. 9. 2021 (středa až neděle)       OBJEDNÁVKA

Cena: 3 490 Kč      

Osoba na 3. a 4. lůžku: 2.990 Kč.
Dítě do 2,99 roku bez nároku na lůžko: 1 000 Kč.

Cena zahrnuje:
- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- 4x ubytování v apartmánu či studiu s kuchyňkou a příslušenstvím a možností přistýlky;
- 4x nárok na zlevněné vstupné do areálu termálních lázní s možností dvou vstupů denně;
- služby technického doprovodu;
- pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:
- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s.  (664 Kč dospělý, 332 Kč dítě do 15 let, 1328 Kč senioři nad 70 let)
- stravování, lázeňské taxy (asi 1 €/os./noc, nutno platit na místě);
- příplatek za neobsazené lůžko v apartmánu či studiu 1 700 Kč, (při včasném přihlášení lze doobsadit);

- možnost objednat si obědy z jídelních lístků na recepci, obědy dovezou - cca 4 €;
- vstupné do lázní, (asi 38 €/ 3 dny /dospělý, 32 € / 3 dny / děti 3–15 let a senioři).

 - fakultativní výlet Gabčíkovo - 100 Kč/os. - uskuteční se při min. počtu 15 osob, objednává se na místě. 

 

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

 

Město Velký Meder se nachází 20 km od Gabčíkova a 21 km od Dunajské Stredy v jižním cípu západního Slovenska mezi Bratislavou a Komárnem. Žije tu 10 000 obyvatel.
Proslavilo se díky termálnímu koupališti, které má osm bazénů s termální léčivou vodou v pěkném zeleném prostředí lesoparku na okraji města. Termální koupaliště poskytuje celoroční služby a nabízí vnitřní i vnější bazény s teplotou vody 36–38 °C. Kromě bazénů jsou v létě k dispozici dva tobogány, minigolf, plážový volejbal, velká pláž, hřiště pro děti, obří šachy, restaurace, stánky rychlého občerstvení a další služby.
V centru města je obchodní dům Billa, tři banky, kavárny, restaurace s živou hudbou, nákupní centra i butiky, městské kulturní středisko, kino.
Vyznavačům sportu doporučujeme cyklistickou trasu Dunaj nebo rybolov (za poplatek).

 

Ubytování***
Apartmány se nachází se v blízkosti areálu termálního koupaliště (3–5 min. chůze).
Apartmánový dům má kapacitu 15 dvoulůžkových studií a 6 apartmánů se samostatným vchodem. Moderně zařízená studia i apartmány mají vlastní sociální zařízení se sprchou, vybavenou kuchyňku (utěrka, saponát, ...), posezení na terase, LCD TV, klimatizaci a topení, rádio, wifi a připojení na internet.
V areálu je bezplatné parkoviště, rekreační bazén se slanou vodou (v letních měsících), dětský koutek (trampolína, skluzavky, houpačky), zahradní gril pod altánem, společenská místnost (stolní tenis, biliár, šipky, stolní fotbal, dětský koutek).
Všechny pokoje jsou nekuřácké, recepce má 12hodinovou provozní dobu. Internetové připojení přes wifi v areálu ubytovacího zařízení.

 

Apartmán pro 4 osoby
Ložnice se dvěma lůžky s možností dvou dalších lůžek v obývacím pokoji na sedací soupravě, spojeno s kuchyňkou, možná jedna přistýlka. Apartmán v přízemí s posezením na terase, která navazuje na zahradu s bazénem. Další dva apartmány v poschodí jsou s balkónem a výhledem na sousední pozemek. Z apartmánu na poschodí je výhled do zahrady a na bazén jen z oken obývací místnosti a ložnice.
Vybavení: wifi, internet, 2x LCD TV, rádio, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, vařič se dvěma plotýnkami, klimatizace a topení. Maximální kapacita je pět osob (4 + 1 přistýlka).

 

Rodinný apartmán
Apartmány ve vyšších patrech mají balkón a výhled na parkoviště a zahradu. Tři ložnice se dvěma lůžky, obývací místnost s kuchyňkou a možností dalších dvou lůžek na sedací soupravě. V každé ložnici je ještě možnost jedné přistýlky.
Vybavení: wifi, internet, 4x LCD TV, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sklokeramická varná deska, klimatizace a topení, pračka v koupelně. Maximální kapacita je deset osob (6 + 4 přistýlky).

 

Studio
Ubytování pro 2 osoby v přízemí s posezením na terase, která navazuje na zahradu se slaným bazénem (v provozu v létě) a dětským hřištěm, nebo ve vyšším patře výhledem na zahradu, bazén a parkoviště.
Vybavení: dvoulůžkový pokoj spojený s kuchyňským koutem, vlastní koupelna, terasa s posezením. wifi, internet, LCD TV, rádio, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, vařič se dvěma plotýnkami, klima a topení. Maximální kapacita jsou 3 osoby (2 + 1 přistýlka)

 

Studio pro ZTP
Jsou v přízemí s bezbariérovým vstupem vedle recepce.
Vybavení: wifi, internet, LCD TV, rádio, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, vařič se dvěma plotýnkami, klimatizace a topení.

 

Odjezdová a svozová místa: Vysoké Mýto, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Lanškroun, Svitavy, Letovice, Brno.

+ 300 Kč: Pardubice, Hradec Králové, Holice, Chrudim, Letohrad, Žamberk, Vamberk, Choceň.

  

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu technický doprovod, který může být klientům nápomocen.

 

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Zájezd pořádá Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.