fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Londýn, Windsor, Brighton a Greenwich

Londýn - Windsor - Brighton - Seven Sisters - Greenwich

Londýn
Royal Pavilion - Brighton
Westminsterský palác - Londýn
Tower Bridge
pevnost Tower
Seven sisters

Program:

1. den: odjezd v dopoledních hodinách dle místa nástupu přejezd přes ČR, Německo, Belgii do Francie, do přístavu Calais, v noci  tunel/trajekt do Anglie.

2. den: DEN KONTRASTŮ - ráno příjezd do Londýna: vystoupíme nedaleko nejvyšší budovy - mrakodrapu Shard (Střep). Následně přijdeme k Temži, projdeme kolem křížníku Belfast a moderní budovy radnice City Hall, abychom se dostali na nejslavnější londýnský most Tower Bridge. Odtud je jen skok k asi nejproslulejší historické stavbě celé Anglie - k pevnosti Tower. Do příkrého architektonického kontrastu se dostaneme po pár minutách chůze k proslulé novostavbě Gherkin (Okurka) a nevynecháme ani bizarní stavbu Pojišťovny Lloyd a moderní mrakodrap s přezdívkou Walkie-Talkie (vysílačka). Po připomenutí velkého požáru u Monumentu budete moci obdivovat katedrálu sv. Pavla s druhou největší kupolí na světě. Temži překročíme zpět po ocelové visuté lávce Millennium Bridge, abychom se dostali k Shakespearovu divadlu Globe a k nekonvenční galerii moderního umění Tate Modern. Odjezd na ubytování.

3. den: ZA BRANAMI LONDÝNA - dopoledne navštívíme hrabství Berkshire a hrad Windsor - druhý největší obývaný hrad na světě a oficiální rezidence britské královské rodiny. V odpoledních hodinách se přesuneme k jižnímu pobřeží, abychom zažili na vlastní kůži nejvyšší útesy Británie - Seven Sisters - sněhobílé křídové útesy, které si zahrály již v mnoha filmech. V Brightonu - nejnavštěvovanějším letovisku Londýňanů nás překvapí Royal Pavilion, přezdívaný Malý Taj Mahal, budete moci navštívit velká mořská akvária s obřími želvami a žraloky v Sea Life Center, případně se projít po zábavním molu a nasát atmosféru přímořských hospůdek a obchůdků. Podél pobřeží také vede nejstarší funkční elektrifikovaná železniční trať na světě. Návrat na ubytování.

4. den: DEN IKON ANGLIE - dopoledne nás čeká obří kolo London Eye, Big Ben a Westminsterské opatství - místo korunovace anglických králů, královských svateb a zároveň místo posledního odpočinku členů královských rodin a význačných osobností Velké Británie. Po poledni se vydáme k Buckinghamskému paláci (současnému sídlu královny Alžběty II.)  a neopomeneme asi nejznámější londýnské náměstí Trafalgar Square s impozantní sloupem admirála Nelsona. Posledním místem, které navštívíme je čtvrť Greenwich, kde budete moci stát každou nohou na jiné polokouli (nultý poledník u královské observatoře), navštívit místní vyhlášenou tržnici či muzeum námořnictví, případně, koho nebudou bolet nohy, projít se pěšky tunelem pod Temží.  Odjezd z Londýna ve večerních hodinách příjezd na tunel/trajekt.

5. den: přejezd Francie a  SRN. Příjezd do ČR odpoledne.

Termín: dle dohody
Cena: 6 990 Kč

Cena zahrnuje: doprava lux. busem,  kombinace tunel/trajekt, 2x ubytování se snídaní v hotelu (lze zajistit ubytování v rodinách - levnější), průvodce,  pojištění CK proti úpadku, výlety dle programu.

 

Cena nezahrnuje:  vstupné, pojištění LV a storna

 

Odjezdová místa: dle dohody (cena je kalkulována na 2 odjezdová místa z východních Čech).

Na 21 platících osob 1 místo zdarma, pro školy 14 na platících 1 místo pro pedagoga zdarma. 
Cena je počítána na 42 - 46 osob, při včasné dohodě lze autobus doobsadit. 
Všechny programy lze pro skupiny upravit dle přání. 
Pro skupiny lze uskutečnit také všechny programy z hlavní nabídky za výhodnější ceny. 

 

Další zájezdy:

Salzburg a Orlí hnízdo

Medvědí soutěska v Alpách

Za pandami do vídeňské ZOO

BENÁTKY, Garda, Verona, Mantova a Padova

Provence a Francouzská riviéra, Monaco

Normandie a Bretaň

Delfíní show v zoo a Norimberk

Orchideje a Kamélie, Drážďany a zámek Zuschendorf

Legoland v Německu

Benelux - Belgie, Nizozemí a Lucembursko

Řím, Vatikán, Florencie a Benátky

Po stopách II. světové války

Mnichov, Zugspitze a zámky Šíleného krále

Krakow a Osvětim, Vělička

Krakow Osvětim, Vělička a Vratislav

Slovensko, Polsko - Krakow, Zakopane a Vysoké Tatry

Hamburg, Brémy a Brunšvig ev. Berlín

Květinový ostrov Mainau, Bodamské jezero a Appenzellské Alpy

Lyžování v Rakousku - Saalbach/Hinterglemm, Kaprun

Budapešť, Eger a Dunajský ohyb

Paříž a Versailles

Osówka, Ksiaz a Svídnice

Děvín, Bratislava a čokoládovna v Kittsee

BERLÍN, Postupim, Míšeň, či Drážďany

Města na Dunaji - Bratislava, Budapešť, Vídeň (ev. Wachau)

 

Více FOTOGRAFIÍ NA FACEBOOKU.

 

 

Předběžná rezervace zájezdu:

Powered by BreezingForms

Kategorie: